Internet

Zajmujemy się dostarczaniem usług internetowych klientom indywidualnym oraz firmom. Świadczymy usługi drogą bezprzewodową. Nie jest to jednak typowa sieć radiowa WiFi, z jaką można spotkać się u innych dostawców.
Postawiliśmy na jakość sygnału oraz na dobrej jakości sprzęt zarówno nadawczy jak i odbiorczy.
Gwarantujemy, że zainstalowany u Państwa Internet GREMIUM będzie działał z wysoką jakością sygnału oraz bez uciążliwych przerw.
Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta.
Przed każdą instalacją sprawdzamy jakość usługi w danej lokalizacji i podłączamy tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że dana usługa będzie
działać bez zarzutu. Nasi klienci mają 24 godzinny dostęp do szerokopasmowego Internetu, telefonii internetowej VoIP, a w najbliższej przyszłości będą mogli cieszyć się telewizją VoD , IPTV).

Obecnie oferujemy następujące nowe szybsze przepustowości dostosowane do potrzeb klientów:

  • Internet do 1,5 Mb/s pozwala na swobodne korzystanie z sieci, komfortowe przeglądanie stron WWW, odbieranie/wysyłanie e-maili oraz pobieranie plików multimedialnych.
  • Internet do 4 Mb/s skierowany jest do bardziej wymagających użytkowników sieci. Pakiet stanowi najlepszy kompromis między oferowanymi możliwościami a ceną. Preferowany zarówno zapalonym graczom jak i seniorom!
  • Internet do 6 Mb/s to pakiet przeznaczony dla profesjonalistów. Prędkość ta pozwala na swobodne przeglądnie stron WWW (nawet tych najbardziej zaawansowanych), szybkie pobieranie plików oraz bezstresowe granie on-line!

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług prosimy o zapoznanie się z zasięgiem sieci GREMIUM. Sieć jest sukcesywnie poszerzana.
Jeśli mieszkają Państwo poza zasięgiem oznaczonym na mapce – nie wyklucza to możliwości podłączenia w najbliższym czasie.

ZOBACZ ZASIĘG SIECI GREMIUM

ZAMÓW INTERNET

ZOBACZ CENNIK